رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۹
  • کد خبر : ۲۳۴۵۷
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
استاندار گیلان؛

برای تحقق خواسته های مردم همه را به کمک می طلبم

استاندار گیلان گفت: باید از این انقلاب همگان صیانت کنندو از ابزار عمومی و غیر عمومی برای بیان حرفهای جوانان استفاده شود. به گزارش عصرصادق؛ مصطفی سالاری در مراسم روز رشت با بیان اینکه جوانان امروز از  ما گله مند هستند گفت: باید برای حل مشکلات معیشتی مردم چاره اندیشی شود، حقوق مردم باید رعایت […]

استاندار گیلان گفت: باید از این انقلاب همگان صیانت کنندو از ابزار عمومی و غیر عمومی برای بیان حرفهای جوانان استفاده شود.

به گزارش عصرصادق؛ مصطفی سالاری در مراسم روز رشت با بیان اینکه جوانان امروز از  ما گله مند هستند گفت: باید برای حل مشکلات معیشتی مردم چاره اندیشی شود، حقوق مردم باید رعایت شود شکوه و عظمت دولت و استاندار زمانی معنا می یابد که مردم راضی باشند.
وی تصریح کرد: صاحب کار و کارفرمای ما مسئولان ، مردم‌هستند، ما حقوق بگیر مردم هستیم و باید صدای آنها را بشنویم اگر ما اعتماد نکنیم جوانان به ما اعتماد نمی کنند.
وی تصریح کرد: ما امروز از رسانه ها یاری می خواهم تریبون هایی که با پول مردم اداره می شوید حرف جوانان را پخش کنند اگر در استان گلایه است و از استاندار گلایه دارند بگذارید حرف مردم دیده شود.
استاندار گیلان تاکید کرد: شیوه گلایه جوانان رشتی متمدنانه است جوانان شغل می خواهند، منافع ملی با محوریت جوانان شدنی است ، حرف جوانان تنها مشکلات اقتصادی است  و باید به آن توجه شود ، جوانان گیلانی انقلاب و اهداف آن را دوست دارند و پای آن ایستاده اند.

وی با اشاره به توطئه های دشمنان انقلاب طی چند روز اخیر گفت: رئیس جمهور کشوری که می گوید ایرانی نباید به خاک کشور ما بیایید  چطور این روزها برای ملت ما امروز دلسوزی می کند اما ملت هوشیارند؛ جوانان؛ کارگران، بیکاران، شاغلان، انهایی که مشکل دارند و ندارند باید برای ما دل بسوزانند نه انکس که خلیج فارس و هویت ایران را منکر می شود باید از این انقلاب همگان صیانت کنندو از ابزار عمومی و غیر عمومی برای بیان حرفهای جوانان استفاده شود.
سالاری اظهار داشت: برای تحقق خواسته های به حق مردم همه را به کمک می طلبم هرکس حقوقی می گیرد از خزانه عمومی مسئول است و باید پاسخگوی مردم باشد چرا که شکوه و عظمت نظام را از مردم داریم .
استاندار گیلان تاکید کرد: تا کی می خواهیم جلوی پای سرمایه گذار مانع بگذاریم این استان به اشتغال نیاز دارد این گلایه ها جمع می شود  و امروز باید همه با هم کار کنیم اگر یک نفر کارشکنی کند کارنامه همه را تاریک می کندو دغدغه معیشت مردم باید عمل شود فضای باز باید برای همه جوانان فراهم کنند.
وی تصریح کرد: بخش اول گلایه من به خودم و همکارانم است و از همه می خواهم برای تحقق خواسته های مردم کار کنند ما خدمتگزار مردم هستیم و باید طبق نظر و خواست مردم کار کنیم.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه