رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۱
  • کد خبر : ۲۳۴۵۰
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
اطلاعیه وزارت اطلاعات

برخی از عناصر و اغتشاشگران ناآرامی های اخیر شناسایی و دستگیر شدند

وزارت اطلاعات از شناسایی و دستگیری برخی از عناصر و اغتشاشگران نا آرامی های اخیر خبرداد. در اطلاعیه وزارت اطلاعات آمده است: همانگونه که هموطنان عزیز ومردم فهیم کشور آگاه هستند، تجمعات چند روز اخیر که به واسطه ی طرح برخی مطالبات به صورت آرام انجام پذیرفت ، در ادامه به جهت حضور عناصر مشکوک […]

وزارت اطلاعات از شناسایی و دستگیری برخی از عناصر و اغتشاشگران نا آرامی های اخیر خبرداد.

در اطلاعیه وزارت اطلاعات آمده است: همانگونه که هموطنان عزیز ومردم فهیم کشور آگاه هستند، تجمعات چند روز اخیر که به واسطه ی طرح برخی مطالبات به صورت آرام انجام پذیرفت ، در ادامه به جهت حضور عناصر مشکوک و خشونت طلب به ناآرامی هایی تبدیل گردید و موجب وارد آمدن خسارت های مادی و جانی به تعدادی از هموطنان و اموال عمومی کشور شد.
ضمن تشکر از هموطنانی که هوشمندانه صف خود را از اغتشاشگران و اخلالگران نظم عمومی جدا کرده اند به آگاهی می رساند ، با اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) و کمک های مردم عزیز در ایفای نقش اطلاعات ۸۰ میلیونی، برخی از عناصر و اغتشاشگران معاند و محرکین ناآرامی های اخیر، شناسایی و تعدادی از آنها دستگیر شدند و سایر عناصر نیز تحت پیگرد می باشند که بزودی برخورد جدی با آنها صورت خواهد گرفت.
وزارت اطلاعات از اقشار مختلف جامعه درخواست دارد ضمن حفظ هوشیاری خود، کماکان معاندین ، اغتشاشگران و آسیب زنندگان به اموال عمومی را از طریق تلفن ۱۱۳ معرفی نمایند.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه