رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۶
  • کد خبر : ۲۳۴۴۸
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
رئیس شورای اسلامی رشت؛

لزوم همت مسئولان برای رفع مشکلات مردم/ تذکر به شهردار برای پرداخت به موقع حقوق پرسنل حجمی

رییس شورای اسلامی رشت با بیان اینکه نباید حقوق پرسنل حجمی شهرداری رشت عقب بیفتد گفت: دوست ندارم اولین سوال کننده از شهردار باشم. به گزارش عصرصادق ؛امیر حسین علوی در صحن علنی شورای اسلامی رشت با اشاره به اینکه همکاران شورایی با بسیاری از مشکلاتی که مردم با آنها دست و پنجه نرم می […]

رییس شورای اسلامی رشت با بیان اینکه نباید حقوق پرسنل حجمی شهرداری رشت عقب بیفتد گفت: دوست ندارم اولین سوال کننده از شهردار باشم.

به گزارش عصرصادق ؛امیر حسین علوی در صحن علنی شورای اسلامی رشت با اشاره به اینکه همکاران شورایی با بسیاری از مشکلاتی که مردم با آنها دست و پنجه نرم می کنند آشنا هستند اظهار داشت: ضرورت دارد تمام مسئولان اعم از منتخبین و منتصبین که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت می کنند مشکلات مردم را بار دیگر بازخوانی کنند به مسکنهای زود بازدهی نیاز داریم که این مشکلات را به صورت مقطعی حل کنیم.
وی تاکید کرد: اقتصادانان و جامعه شناسان باید بازخوانی مجددی از وضعیت جامعه داشته باشند ، خون شهدای مدافع حرم هنوز خشک نشده است؛ باید همه به خود بیایبم و برای حل مشکلات مردم کاری کنیم قطعا معاندین و فتنه گران خیر و صلاح مردم را نمی خواهند و منتظر کوچکترین روزنه ای هستند ما وظیفه داریم‌ برای مقابله با فتنه ها گام برداریم.
رییس شورای اسلامی رشت گفت: گرانی ها به کجا می روند
هیچ کدام از جوانان این سرزمین خواهان آشوبهایی که ایجاد شده نیستند .
علوی تاکید کرد: یک نکته به شهردار رشت می گویم به عنوان رئیس شورا اعلام می کنم که گفت و گوها و مسایلی که به شهردار انتقال می یابد نباید معطل بماند نباید حقوق پرسنل حجمی ما عقب بیفتد و این را به عنوان تذکر جدی به شهردار مطرح می کنم ، من دوست ندارم سوال کننده اول باشم .
وی گفت: پرسنل حجمی ما به امید اشتغالی که ما ایجاد کردیم تشکیل زندگی دادند و باید پرداخت همزمان کلیه پرسنل رعایت شود و باید دکتر نصرتی این مهم را در اولویت کارهای خود قرار دهد.
رئیس شورای اسلامی رشت اظهار داشت: پروژه های عمرانی که متوقف شده بود تا امروز گزارشی از آن به دست من نرسیده است و این معطل گذاشتن ها برازنده شورا و شهرداری نیست.

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه