رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۶
  • کد خبر : ۲۳۴۴۲
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

دانشگاه علوم پزشکی و هر روز خبرهای تازه !؟

دانشگاه علوم پزشکی گیلان و هر روز خبرهای تازه این بار حذف اضافه کار پرستاران ارشد. به گزارش عصرصادق ، دانشگاه علوم پزشکی گیلان به دنبال جبران کردن مسایل مالی خود با رویه ای نادرست و بی تعقل حذف اضافه کار پرستاران ارشد را در دستور کار خود قرار داده است. قشر پرستار  که از […]

دانشگاه علوم پزشکی گیلان و هر روز خبرهای تازه این بار حذف اضافه کار پرستاران ارشد.
به گزارش عصرصادق ، دانشگاه علوم پزشکی گیلان به دنبال جبران کردن مسایل مالی خود با رویه ای نادرست و بی تعقل حذف اضافه کار پرستاران ارشد را در دستور کار خود قرار داده است.

قشر پرستار  که از لحاظ مادی قشر  است ولی دانه علوم پزشکی گیلان با اقدامی عجیب شروع به حذف اضافه کار پرستاران ارشد کرده و ادله خود را دادن کارانه به آن ها ذکر کرده است.
براستی این راه حلی برای جبران شرایط مالی بد دانشگاه است؟ اقدامی که حتی کوچکترین تفکری بر آن نرفته و تصمیم عجولانه و لاعاقلانه ای بوده که نشان از سوء مدیریت مدیران دانشگاه می باشد.
براستی چه کسی پاسخگوی این همه لطمه به وضعیت بهداشت و درمان و پرستاران عزیز می باشد قشری که پیشانی خدمت رسانی به مردم بوده در تیر رس بیشترین ضربه ها از دانشگاه قرار دارند گویی هروقت که نیاز به جبران است پرستاران بهترین منبع تغذیه منابع می باشند. در حالی که دانشگاه علوم پزشکی گیلان از سو مدیریت کلان رنج میبرد پرستاران در دیدن آسیب های شدیدی از تاثیرات این سو مدیریت ها هستند. آیا وقت انجام بعضی از تغییرات نرسیده است ؟
باید مسئولان پاسخی برای اینگونه تصمیمات داشته باشند و افکار عمومی و رسانه ها منتظر پاسخ مسولین ذیربط هستند……..

ادامه دارد…

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه