رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲
  • کد خبر : ۲۳۴۲۲
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

لزوم تدبیر برای خروج از وضعیت نابسامان دانشگاه علوم پزشکی گیلان

با نگاهی به تغییرات مدیریتی و و ضعیت بیمارستان ها ی استان؛ خدمات دهی بیمارستانها  و بازدهی عملکرد ؛ پی به نابسامانی های بهداشتی و درمانی در گیلان خواهیم برد . دانشگاه  علوم پزشکی در هر استان متولی امر بهداشت  است  که در استان گیلان  این روزا  این مرکز آمزشی  بهداشتی روزهای پر التهابی را […]

با نگاهی به تغییرات مدیریتی و و ضعیت بیمارستان ها ی استان؛ خدمات دهی بیمارستانها  و بازدهی عملکرد ؛ پی به نابسامانی های بهداشتی و درمانی در گیلان خواهیم برد .

دانشگاه  علوم پزشکی در هر استان متولی امر بهداشت  است  که در استان گیلان  این روزا  این مرکز آمزشی  بهداشتی روزهای پر التهابی را سپری می کند .

وضعیت بد لوازم، و تجهیزات، بدهکاری دانشگاه و بیمارستان های استان به شرکت های خصوصی که نشان از ضعف در معاونت توسعه و منابع مالی و درآمد دانشگاه ا ست وتغییرات پی در پی معاونت ها و گروه های تخصصی و زدن حکم ها و استعفاهای معنادار همه خبر از نابسامانی ها در دانشگاه علوم پزشکی گیلان می دهند .

به عنوان نمونه تغییرات مدیر بیمارستان پورسینا  و  تبدیل شدن پورسینا در چند سال اخیر به بیمارستانی که توان  دخل و خرج خود را ندارد شاهدی بر این  امر است.بیمارستانی که زمانی خرج چند بیمارستان را میداد حتی برای روپا ماندن هم رمق چندانی نداشته و از سویی تمام فشار ها ی دانشگاه به پرستاران عزیز وارد می شود.

در این شرایط دانشگاه علوم پزشکی گیلان  در حال جبران وضعیت اسف با ر مالی خود با کم کردن مزایا و کارانه ها و دیگر فشارها بر روی پرستاران عزیز  است قشری که رافع دردند و مرحم زخم مردم هستند اکنون در دانشگاه علوم پزشکی گیلان جایی ندارند حقشان کم هم شود صدایشان گوش شنوایی ندارد .

امید است با نگاه ویژه وزیر محترم  به این استان  و تغییر رویکرد  دانشگاه  شاهد  بروز عالی ترین درجه از خدمت رسانی بهداشتی پزشکی در استان باشیم و با گوش جان سپردن به نیازهای پرستاران عزیز این مستوره های مهربانی باعث افزایش انگیزه در این بزرگواران شویم …

ادامه دارد ..

علیرضا پور ناصرانی 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه