رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶
  • کد خبر : ۲۳۳۴۳
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

اخلاص فرمانده انتظامی استان گیلان در نماز

یادداشتی از علیرضا پورناصرانی  ظهر چهارشنبه مهمان یکی از عزیزان عقیدتی سیاسی انتظامی ستاد فرماندهی استان بودم. وقت نماز به اتفاق برای انجام فریضه به نمازخانه زیبا و پرازدحام بزرگ ستاد رفتیم، از زحمات بی دریغ نماینده عقیدتی سیاسی استان در ایجاد فضای عالی مذهبی ستاد فرماندهی که بگذریم صحنه دیگر ی توجه من را […]

یادداشتی از علیرضا پورناصرانی 

ظهر چهارشنبه مهمان یکی از عزیزان عقیدتی سیاسی انتظامی ستاد فرماندهی استان بودم. وقت نماز به اتفاق برای انجام فریضه به نمازخانه زیبا و پرازدحام بزرگ ستاد رفتیم، از زحمات بی دریغ نماینده عقیدتی سیاسی استان در ایجاد فضای عالی مذهبی ستاد فرماندهی که بگذریم صحنه دیگر ی توجه من را به خود جلب کرد و آن حضور سردار اسحاقی فرمانده ایثارگر و با اخلاص فرماندهی انتظامی استان گیلان در وسط جمعیت نمازگزار و بین نمازگزاران سرباز بود و مرا پس از مداقه به یاد حال و هوای شنیده شده از دفاع مقدس و یکرنگی فرمانده و سرباز انداخت..

گویا فکرم بی ربط نبود او از هفده سالگی در جنگ بود و بعید نبود که حال و هوای آن روزها را با خود داشته باشد. پس از اتمام نماز اول رو به حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا شمشاد ریس عقیدتی و سیاسی استان که امام جماعت بود کرد ه و فرمود که سربازها بیایند جلوتر و بین کادرها باشند در نماز همه یکسانیم، پس از اتمام کلامش و با تایید حاج آقای شمشاد و ذکر مطالب گهرباری از اعمه اطهار حاج آقا رو به سربازها کرده و از تقوا و ملاک ایمان صحبت های شیرینی را بیان نمودند.

نماز دوم که تمام شد تمام توجه من به این مرد بود تمام سربازهای ستاد مانده بودند که اول فرماندهان ارشد خروج کنند، وقتی نوبت به سردار رسید او با اصرار تک تک سربازها را جلوتر از خود فرستاد و اخلاصش را در خاکی بودن و صفای باطن و یکرنگی در نماز تمام کرد.در دلم خدارا شکرکردم که مردی این چنین در استان ما خدمت میکندمردی که این چنین صفای باطن دارد و اهل رعایت است یقینا درد دردمند میداند و حال سرباز میفهمد و عدالت که لازمه کارش است را در درونش حافظ است و مسوولینی چنین افتخاری هستند بر برگ زرین نظام مقدس اسلامی و نامشان بر دل مردم ثبت خواهد شد.

او باید الگویی باشد برای تمام مسولین نه او بلکه منشی که ملت برای آن و رسیدن به آن انقلاب کردند و پیر جماران توصیه موکد شان رسیدن مسولین به این منش بود که اگر باشد آن موقع کلام مسولین نافذ درنفوس و آحاد ملت دارد و آن وقت میشود مسوولی که پیرو ولایت و ارزش های انقلاب است و در دل مردم جایی پیدا خواهد کرد.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه