رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
  • کد خبر : ۲۳۳۱۰
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
رای دو کاندیدا برابر شد!

همه نگاه ها به تصمیم رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان!

سرانجام انتخابات پرحاشیه مدیرگروهی قلب دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد و البته نتیجه ای که برایش رقم خورد، نشان داد آن همه حاشیه چندان هم بی مورد نبوده است چرا که رای دو تن از داوطلبین تصدی بر مسند مدیرگروهی دقیقا با هم برابر شد! دکتر حسن وشتانی و دکتر مجید چینی کار دو […]

سرانجام انتخابات پرحاشیه مدیرگروهی قلب دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد و البته نتیجه ای که برایش رقم خورد، نشان داد آن همه حاشیه چندان هم بی مورد نبوده است چرا که رای دو تن از داوطلبین تصدی بر مسند مدیرگروهی دقیقا با هم برابر شد! دکتر حسن وشتانی و دکتر مجید چینی کار دو پزشکی هستند که گویا در این انتخابات آرای برابر کسب کرده و حالا همه چیز به نظر رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بستگی دارد.

به گزارش عصرصادق ، سرانجام انتخابات پرحاشیه مدیرگروهی قلب دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد و البته نتیجه ای که برایش رقم خورد، نشان داد آن همه حاشیه چندان هم بی مورد نبوده است چرا که رای دو تن از داوطلبین تصدی بر مسند مدیرگروهی دقیقا با هم برابر شد! دکتر حسن وشتانی و دکتر مجید چینی کار دو پزشکی هستند که گویا در این انتخابات آرای برابر کسب کرده و حالا همه چیز به نظر رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بستگی دارد.

دکتر وشتانی، از جمله پزشکانی است که تمام روزهای کاری سال را در داخل کشور حاضر بوده و به هیچ عنوان از جان بیماران و سلامتی آنان به عنوان ابزاری برای بر کرسی نشاندن نظرات خود استفاده نکرده است. دکتر وشتانی از جمله اعضای هیات علمی است که معروف به انضباط کاری بوده و در ساعات کاری صبح با توجه به اینکه حقوق یک عضو هیات علمی را از دانشگاه علوم پزشکی دریافت می کند، به هیچ عنوان در بخش خصوصی به انجام امورات درمانی مشغول نبوده است. وی به خوبی اخلاق پزشکی را رعایت می کند و شکایتی از وی در باب برخورد نامناسب با پرستاران به ثبت نرسیده است.

در سال های اخیر عدم تبحر برخی پزشکان در انجام پیس میکر گذاری (گذاشتن باتری قلبی) و دستگاه شوک داخل قلبی ( ICD گذاری) با وجود دو فلوشییپ فوق تخصصی الکتروفیزیولوژی در بیمارستان حشمت و در سایر مراکز در شهر رشت بعضا مشکلاتی را برای بیماران بعد از تعبیه باتری قلبی ایجاد کرده که بی تردید با تصدی دکتر وشتانی بر کرسی مدیریت قلب دانشگاه علوم پزشکی این مشکل مرتفع خواهد شد. وی همواره در بیمارستان حشمت حاضر بوده و از امورات جاری بیمارستان باخبر است.

امید است انتخاب مدیرگروه قلب دانشگاه علوم پزشکی گیلان به دور از فشار برخی از ذینفعان توسط رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان صورت پذیرد و فشار برخی از مسئولین دانشگاه که خود به نظمی شهره اند، خللی در این انتخاب به وجود نیاورد./خزر

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه