رفتن به بالا
  • شنبه - ۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
  • کد خبر : ۲۳۳۰۳
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

درآمد ۱۴۰میلیون دلاری چین از فروش عروسک به ایران در ۱۰ ماه

صادرات عروسک و اسباب‌بازی چین به ایران در ۱۰ماهه سال جاری میلادی با رشد حدود دوبرابری نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۱۴۰میلیون دلار رسید. به گزارش عصرصادق ؛  آمارهای منتشرشده از سوی گمرک چین نشان می‌دهد این کشور در ۱۰ماهه سال جاری میلادی ۱۴۰ میلیون دلار انواع عروسک و اسباب‌بازی به ایران صادر کرده […]

صادرات عروسک و اسباب‌بازی چین به ایران در ۱۰ماهه سال جاری میلادی با رشد حدود دوبرابری نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۱۴۰میلیون دلار رسید.

به گزارش عصرصادق ؛  آمارهای منتشرشده از سوی گمرک چین نشان می‌دهد این کشور در ۱۰ماهه سال جاری میلادی ۱۴۰ میلیون دلار انواع عروسک و اسباب‌بازی به ایران صادر کرده است.

صادرات اسباب‌بازی چین به ایران در ماه‌های ژانویه تا اکتبر ۲۰۱۷ نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۸۸درصدی داشته است. چین در ۱۰ماهه سال ۲۰۱۶ بالغ بر ۷۵ میلیون دلار اسباب‌بازی به ایران صادر کرده بود.

کل صادرات اسباب‌بازی چین به کشورهای مختلف جهان در ۱۰ماهه امسال ۲۰ میلیارد دلار گزارش شده که ۰٫۷ درصد از این رقم به ایران صادر شده است.

آمریکا بزرگترین واردکننده اسباب‌بازی از چین شناخته شده است و در ۱۰ماهه سال جاری میلادی ۵٫۹ میلیارد دلار اسباب‌بازی از چین وارد کرده است. انگلیس با واردات ۱٫۱۲ میلیارد دلاری در رتبه دوم و هنگ‌کنگ با ۱٫۰۱ میلیارد دلار در رتبه سوم از این نظر قرار گرفته‌اند./تسنیم

انتهای پیام/*

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه