رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۶
  • کد خبر : ۲۳۰۱۲
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

معاون خدمات شهری شهرداری رشت از برگزاری رژه ناوگان خودرویی شهرداری رشت خبر داد

علی مقصودی به نقل از کارگروه هشدار و اطلاع رسانی ستاد بحران اظهار داشت : شهرداری رشت هر ساله در حوزه مدیریت بحران برنامه ریزی مستمر دارد. وی با اشاره به اینکه دمای هوای رشت در روز جمعه هفته جاری با توجه به پیش بینی هواشناسی به سه درجه سانتیگراد کاهش می یابد افزود : […]

علی مقصودی به نقل از کارگروه هشدار و اطلاع رسانی ستاد بحران اظهار داشت : شهرداری رشت هر ساله در حوزه مدیریت بحران برنامه ریزی مستمر دارد.

وی با اشاره به اینکه دمای هوای رشت در روز جمعه هفته جاری با توجه به پیش بینی هواشناسی به سه درجه سانتیگراد کاهش می یابد افزود : درصدد شدیم تا این کاهش دما را دست کم نگیریم و برای سنجش آمادگی شهرداری رشت رژه ناوگان خودرویی شهرداری را برنامه ریزی کنیم.

معاون خدمات شهری شهرداری رشت از برگزاری رژه ناوگان خودرویی شهرداری در روز سه شنبه۱۴ آذر خبر داد و گفت: این مانور ساعت ۱۰ صبح از میدان گیل به سمت میدان مصلی برگزار می شود.

مقصودی تعداد خودورهای حاضر در رژه ناوگان خودرویی را ۷۵ عدد اعلام کرد و گفت: حدود ۱۷ دستگاه خودروی تیغه برف روب،خودروهای لودر،آتش نشانی،بیلبکهو و …حضور دارند.

وی هدف از برگزاری رژه ناوگان خودرویی شهرداری رشت را ایجاد امنیت و آرامش روانی در شهروندان عنوان کرد و گفت: با برگزاری رژه ناوگان خودرویی می خواهیم به شهروندان نشان دهیم شهرداری در صورت وقوع بحران احتمالی از آمادگی کامل برخوردار است.

معاون خدمات شهری شهرداری رشت خاطرنشان کرد: برای برگزاری رژه ناوگان خودرویی با پلیس راهور و دستگاه های مربوطه هماهنگی لازم انجام شده است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه