رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۲
  • کد خبر : ۲۲۸۱۲
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
آیا قدرت بر قانون غلبه می کند؟

اعمال قانون رییس پلیس راهور گیلان توسط کارمند شهرداری رشت

 صبح دیروز کارمند شهرداری رشت، رییس پلیس راهور را اعمال قانون کرد. به گزارش عصرصادق ، اخیرا فیلمی در فضای مجازی از کانال صدا و سیمای گیلان منتشر شد که در آن یک کارمند شهرداری به یک تیم دوچرخه سواری تذکر می دهد که رفت و آمد شما در پیاده رو باعث شکایت مردم شده و […]

 صبح دیروز کارمند شهرداری رشت، رییس پلیس راهور را اعمال قانون کرد.

به گزارش عصرصادق ، اخیرا فیلمی در فضای مجازی از کانال صدا و سیمای گیلان منتشر شد که در آن یک کارمند شهرداری به یک تیم دوچرخه سواری تذکر می دهد که رفت و آمد شما در پیاده رو باعث شکایت مردم شده و شما باید از مسیر مخصوص در آن طرف خیابان عبور نمایید که از قضا فرد دوچرخه سوار رییس پلیس راهنمایی رانندگی استان گیلان از آب در آمد.

با توجه به مستنداتی که به دستمان رسیده است رئیس پلیس راهنمایی بر طبق مواد ۱۶۷ و ۱۷۲ آیین نامه راهنمایی و رانندگی مرتکب تخلف از قوانین شده است و می بایست تمکین می کرد اما ایشان احتمالا به خاطر حضور دوربین صدا و سیما که برای تصویر برداری از دوچرخه سواری پلیس در محل حاضر بود تخلف آشکار خود را نپذیرفت.

با کمال تعجب صدا و سیمای گیلان نیز با پخش قسمت های دیگری از تصاویر ضبط شده واقعیت را طور دیگر جلوه داد که در آن فیلم کار مامور وظیفه شناس شهرداری غلط جلوه داده شد.

این که چه کسی درست میگوید مطمئنا کارشناسان و قانون گذار و مردم به راحتی می توانند نظر دهند اما سوالی که ذهن را به خود معطوف می کند این است که آیا نسل پس از ما باید اینطور بیاموزد که قدرت میتواند بر قانون غلبه کند؟

حرف تازه/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه