رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱
  • کد خبر : ۲۲۷۳۲
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
رئیس کمیسیون بهداشت و محیط‌زیست شورای رشت

خط و نشان کشیدن برای شهرداری رشت بی انصافی است

رئیس کمیسیون بهداشت و محیط‌زیست شورای رشت گفت: خط و نشان کشیدن برخی از مدیران برای شهرداری رشت در خصوص مشکل سراوان بی انصافی است. به گزارش روابط عمومی شورای رشت فاطمه شیرزاد عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بیش از ۳۳ سال است که زباله‌ها به سراوان سرازیر می‌شود و بارها در این […]

رئیس کمیسیون بهداشت و محیط‌زیست شورای رشت گفت: خط و نشان کشیدن برخی از مدیران برای شهرداری رشت در خصوص مشکل سراوان بی انصافی است.

به گزارش روابط عمومی شورای رشت فاطمه شیرزاد عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بیش از ۳۳ سال است که زباله‌ها به سراوان سرازیر می‌شود و بارها در این خصوص هشدار داده شد.

وی افزود: متاسفانه در شرایط فعلی که اوضاع سراوان رو به وخامت گذاشته است برخی از افراد مدعی شده و تمام مشکلات را به گردن شهرداری رشت انداخته اند.

شیرزاد بابیان اینکه تاخیر در صدور مجوز برداشت شن و ماسه یکی از مشکلات پیش روی شهرداری رشت در مواجهه با مشکل سراوان است گفت: متاسفانه شهرداری رشت برای گرفتن مجوز برداشت شن و پاشیدن آن بر روی زباله‌ها ماه‌ها سرگردان می‌شود و این در حالی است که شن‌پاشی روی زباله‌ها امری ضروری است.

رئیس کمیسیون بهداشت و محیط‌زیست شورای رشت بیان کرد: شورا و شهرداری رشت تمام تلاش خود را به منظور کاهش آلام مردم سراوان به کار گرفته اند و در این راستا نیازمند نگاه ویژه مسئولان و اعتبارات ملی هستیم و انتقادات بی اساس ما را در ارائه بیشتر خدمات به مردم سراوان استوارتر می کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه