رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۸
  • کد خبر : ۲۲۶۲۸
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
مسئول دفتراستانی سازمان فضای مجازی سراج گیلان:

خدمات فضای مجازی در موکبِ فضای مجازی درکربلا ارائه می شود

مسئول دفتراستانی سازمان فضای مجازی سراج گیلان از راه اندازیِ موکب فضای مجازی درکربلاخبرداد وگفت: خدمات فضای مجازی در موکبِ فضای مجازی درکربلا ارائه می شود. سجاد ستوده، درگفتگو با خبرنگارعصرصادق؛ با اشاره به راه اندازیِ موکب فضای مجازی درکربلا اظهارکرد: این موکب ازسوی دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در گیلان با ارائه خدمات […]

مسئول دفتراستانی سازمان فضای مجازی سراج گیلان از راه اندازیِ موکب فضای مجازی درکربلاخبرداد وگفت: خدمات فضای مجازی در موکبِ فضای مجازی درکربلا ارائه می شود.

سجاد ستوده، درگفتگو با خبرنگارعصرصادق؛ با اشاره به راه اندازیِ موکب فضای مجازی درکربلا اظهارکرد: این موکب ازسوی دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در گیلان با ارائه خدمات متنوع در کربلا راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه این موکب، خدمات متنوع فضای مجازی، ارتباطی و فرهنگی را به زائران اربعین حسینی در شهر کربلا ارائه می کند، افزود: این موکب در شارع میثم تمارِ شهر کربلا و با همکاری موکب نورالزهرا گیلان راه اندازی شده است.

مسئول دفتراستانی سازمان فضای مجازی سراج گیلان گفت: خدمات متنوعی همچون زیارت مجازی حرم امام رضا (ع)، حرم امام حسین (ع)، نرم افزارهای AR و VR العبد و خیمه گاه بهشت اردوگاه جهنم دراین موکب ارائه می شود.

ستوده با اشاره به اینکه تهیه شارژ برای سیم کارت های ایرانی و راهنمای مربوط به سیم کارت های عراقی، تعمیرموبایل، محصولات دیجیتال و نرم افزارهای کاربردی مختلف نیز دراین موکب ارائه می شود، تصریح کرد: راهنمایی زائران در مسیر یابی با استفاده از نقشه های دیجیتال، ازجمله ی خدمات این موکب به زائران حضرت سیدالشهدا(ع) است.

وی با بیان اینکه فعالیت این موکب از ۱۲ آبان ماه جاری آغاز و تا ۲۱ آبان ادامه می یابد، افزود: پیش از این دفتر استانی سازمان سراج در گیلان، موکب فضای مجازی را در شهر آستارا به منظور ارائه خدماتِ ذکر شده به زائران آذربایجانی راه اندازی کرده بود که تا آخرآبان ماه برقراراست.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه