رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۹
  • کد خبر : ۲۲۱۶۸
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
عضو شورای شهر رشت :

باید با ریشه انحرافات در شهرداری رشت برخورد کنیم

عضو شورای شهر رشت گفت: در شهرداری انحرافاتی وجود دارد و باید با ریشه این انحرافات برخورد کنیم. به گزارش عصرصادق؛ رضا رسولی در جلسه‌شورای شهر رشت اظهار کرد: حسابرسی‌حساب‌های شهرداری رشت از دوران فعالیت شورای چهارم رشت آغاز شده است و امیدوارم به زودی به نتیجه برسد.رسولی افزود: در شهرداری انحرافاتی وجود دارد و […]

عضو شورای شهر رشت گفت: در شهرداری انحرافاتی وجود دارد و باید با ریشه این انحرافات برخورد کنیم.

به گزارش عصرصادق؛ رضا رسولی در جلسه‌شورای شهر رشت اظهار کرد: حسابرسی‌حساب‌های شهرداری رشت از دوران فعالیت شورای چهارم رشت آغاز شده است و امیدوارم به زودی به نتیجه برسد.رسولی افزود: در شهرداری انحرافاتی وجود دارد و باید با ریشه این انحرافات برخورد کنیم .

وی با اشاره به اینکه در خصوص انحرافاتی که در حوزه بودجه وجود دارد با دیگر همکاران شورایی موافق هستم، بیان کرد: در بودجه سال ۹۷ باید ریشه انحرافات را پیدا کنیم و در سال‌های گذشته بودجه ای را مصوب کردیم که یک بودجه گشاد و غیر قابل کنترل در اختیار شهردار قرار دادیم.

وی افزود: بنده به عنوان فردی که در بطن این پروژه نبودم ترجیح میدادم که این مباحث را نگویم.

رسولی گفت: حسابرسی‌ها باید کاملا مستقل و بودن جانبداری بررسی شود و با تشکیل یک کارگروه در این زمینه کاملا موافق هستم و باید یک سیستم زمانی برای فعالیت کارگروه در نظر گرفت.

وی افزود: اشاره به اینکه شائبه سفارشی بودن گزارش حسابرسی‌ها از جمله مباحثی است که مطرح است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت افزود: بنده نگران هستم که حسابرسی داخلی شهرداری رشت مغرضانه انجام شود و باید در این خصوص آگاه باشیم و با هیچکس خط قرمزی ندارم و با هرکسی که تخلف کرده است باید برخورد شود.

رسولی بیان کرد: تخلفات همانند یک گلوله برفی است که ممکن است به بهمن تبدیل شود./ ایلنا

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه