رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶
  • کد خبر : ۲۱۹۹۸
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
گزارش تصویری

همایش جهانی شدن؛ مشارکت و تعاون در اقتصاد نوآورانه در پارک علم و فناوری گیلان

مراسم افتتاحیه همایش جهانی شدن؛ مشارکت و تعاون در اقتصاد نوآورانه در پارک علم و فناوری گیلان برگزارشد. پنجمین رویداد آموزشی و اجلاس بین المللی از برنامه مشترک ۳ ساله شبکه پارک های علم و فناوری کشورهای اسلامی با مشارکت سازمان همکاری های اسلامی (COMSTECH) و بانک توسعه اسلامی (IDB)، تحت عنوان:”Going Global: The Symbiosis […]

مراسم افتتاحیه همایش جهانی شدن؛ مشارکت و تعاون در اقتصاد نوآورانه در پارک علم و فناوری گیلان برگزارشد.

پنجمین رویداد آموزشی و اجلاس بین المللی از برنامه مشترک ۳ ساله شبکه پارک های علم و فناوری کشورهای اسلامی با مشارکت سازمان همکاری های اسلامی (COMSTECH) و بانک توسعه اسلامی (IDB)، تحت عنوان:”Going Global: The Symbiosis of Innovation‐Led Economy” جهانی شدن : مشارکت و تعاون در اقتصاد نوآورانه در رشت  در حال برگزاری است.

مراسم افتتاحیه این رویداد  در تاریخ ۲۲ مهر برگزار شد. این برنامه ۲۶ مهرماه ۱۳۹۶ ادامه دارد ؛ این همایش با حضور ۴ تن از مدرسین مجرب این حوزه از کشور مالزی و ۳۰ تن از مدیران و نمایندگان پارک های علم و فناوری و مراکز علمی و تحقیقاتی کشورهای اسلامی از جمله: عراق، پاکستان، اندونزی، بنگلادش، لبنان، سودان، تونس، نیجریه، آذربایجان ، مالزی، افغانستان، قزاقستان، عمان و افغانستان و همچنین تعدادی از روسا و مدیران پارک ها و مراکز رشد کشور در رشت برگزار خواهد شد.
از جمله اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی، توانمندسازی مدیران پارک های علم و فناوری، مراکز رشد و پژوهشی کشورهای اسلامی و کمک به این کشورها برای تجاری سازی فناوری و تولید ثروت از علم می باشد.

این رویداد چهارمین کارگاه آموزشی بین المللی است که توسط دبیرخانه شبکه پارک های علم و فناوری کشورهای اسلامی در رشت برگزار می شود. دبیرخانه شبکه پارک های علم و فناوری کشورهای اسلامی به عنوان یک نهاد بین المللی در کلانشهر رشت و در پارک علم و فناوری استان گیلان مستقر است.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه