رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۲
  • کد خبر : ۲۱۶۵۷
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

مردم خودشان قضاوت کنند:!!!

اخیرا در یکی از کانال های تلگرامی خبری پیرامون ناکارآمدی یکی از مدیران شهرداری مطرح شده است که ممکن است موجب تشویش افکار عمومی شود. فاطمه قدیمی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت که اخیرا جهت شرکت در جشنواره غذا در کشور اسپانیا حضور یافته است؛ از سوی یکی از کانال های […]

اخیرا در یکی از کانال های تلگرامی خبری پیرامون ناکارآمدی یکی از مدیران شهرداری مطرح شده است که ممکن است موجب تشویش افکار عمومی شود.
فاطمه قدیمی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت که اخیرا جهت شرکت در جشنواره غذا در کشور اسپانیا حضور یافته است؛ از سوی یکی از کانال های تلگرامی که توسط فردی منفعت طلب که از سوی رسانه های معاند حمایت می شود؛ مورد هجمه قرار گرفته است.
در متنی که توسط این کانال تلگرامی منتشر شده است، آمده :
“فاطمه قدیمی مدیر ضعیف روابط عمومی شهرداری که خود بدون اطلاع رسانه ای در اسپانیا(جشنواره غذا) بسر می برد، از عملکرد روابط عمومی سابق استانداری انتقاد و برای رسیدن به این جایگاه تلاش می کند! ”
حال کسی نیست به مدیر این کانال تلگرامی بگوید:
اولا: از تخریب بی سند و مدرک مدیران لایق استان چه منافعی نصیب شما می شود؟
دوما: ضعف مدیریت در حوزه روابط عمومی شهرداری رشت را زمانی احساس کردید که از کشور گریخته بودید؟
سوما: لازم به ذکر است که شهر رشت در زمان مدیریت فاطمه قدیمی در یونسکو به عنوان شهر خلاق خوراک ثبت رسید؛ همچنین فاطمه قدیمی در سومین جشنواره ستارگان روابط عمومی، به عنوان یکی از مدیران ستاره سال ۹۴ انتخاب شد و در اواخر تیر ماه ۹۵ نیز در پنجمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی های کشور موفق به کسب نشان سیمین شد. این در حالی است که در سال پیش از آن در چهارمین دوره مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت موفق به کسب نشان تعالی شده بود.
چهارما: چرا مدیر روابط عمومی شهرداری رشت باید همگان را از سفر کاری خویش آگاه سازد؟
و خیلی موارد دیگر که ذکر کردن آنها فقط موجب خستگی خوانندگان می شود؛ ولی راجع به شما که فقط انتقاد می کنید، بهتر است بجای انتقاد کردن راه حلی پیشنهاد کنید تا شاید مورد استفاده مسئولان قرار گیرد.

محمدرضا کشازرع

 انتشار یادداشت‌های منتشر شده توسط  پایگاه خبری عصرصادق  به معنای تائید محتوای آن  توسط این پایگاه خبری نیست و صرفاً  این پایگاه منعکس کننده نظرات گروه‌ها و فعالین اجتماعی فرهنگی سیاسی است.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه