رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۳
  • کد خبر : ۱۴۹۸۲
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
سیاری خبر داد

الحاق ناو موشک‌انداز با فناوری روز به منطقه چهارم نیروی دریایی

فرمانده نیروی دریایی ارتش از الحاق یک فروند ناو موشک‌انداز با فناوری روز به منطقه چهارم نیروی دریایی ارتش تا پایان سال جاری خبر داد. به گزارش عصرصادق ؛ امیر دریادار سیاری ظهر امروز در حاشیه افتتاح یادمان شهید گمنام فرماندهی آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی منجیل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رودبار با اشاره […]

فرمانده نیروی دریایی ارتش از الحاق یک فروند ناو موشک‌انداز با فناوری روز به منطقه چهارم نیروی دریایی ارتش تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش عصرصادق ؛ امیر دریادار سیاری ظهر امروز در حاشیه افتتاح یادمان شهید گمنام فرماندهی آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی منجیل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رودبار با اشاره به برگزاری رزمایش بزرگ دریایی ولایت ۹۵ اظهار کرد: برگزاری رزمایش بزرگ دریایی ولایت ۹۵ نشانه توانمندی‌ها و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دفاع از منابع و منافع دریا در شمال اقیانوس هند و مرزهای آبی کشو راست.

وی با بیان اینکه ارتقا و توان بازدارندگی نیروی دریایی ارتش برنامه مهم عنوان کرد و گفت: پرورش و ساختن انسان‌های با ویژگی‌های خاص مؤمن، متعهد، شهادت‌طلب، ولایتمدار و متخصص از برنامه‌های نیروی دریایی است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش برگزاری رزمایش دریایی را هر ساله عنوان کرد و گفت: سالانه حدود ۲۰ تا ۲۵ رزمایش تخصصی در ابعاد مختلف هوا دریا، عملیات ویژه زیردریایی و ناوشکن‌ها، موشکی، اطلاعاتی، جنگ‌های الکترونیک و … در نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران اجرا می‌شود.

وی با اشاره به برنامه‌های نیروی دریایی ارتش خاطرنشان کرد: تا پایان سال جاری یک فروند ناو موشک‌انداز با فناوری روز به منطقه چهارم امام رضا(ع) نیروی دریایی ارتش در بندرانزلی الحاق می‌شود و ساخت تجهیزات در راستای ارتقای و توان بازدارندگی در نیروی دریایی ارتش از اقدام‌های مهم است.

سیاری از الحاق اواخر چند فروند انواع ناوشکن‌ و ناوهای موشک‌انداز زیردریایی در منطقه طی اواخر سال جاری و یا اوایل سال آینده خبر داد./فارس

انتهای پیام

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه