رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۱
  • کد خبر : ۱۴۹۲۶
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت

پیشینه اولین ها در رشت مدیران شهری را هوشیار ساخته تا هویت رشت را باز آفرینی کنند

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت گفت:پیشینه تاریخی و فرهنگی رشت مجموعه مدیران شهری رشت را هوشیار تر کرده است تا با برنامه ریزی های که انجام می دهند هویت تاریخی و فرهنگی رشت را بازآفرینی کنند. به گزارش عصرصادق ، فاطمه قدیمی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشتدر دیدار با […]

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت گفت:پیشینه تاریخی و فرهنگی رشت مجموعه مدیران شهری رشت را هوشیار تر کرده است تا با برنامه ریزی های که انجام می دهند هویت تاریخی و فرهنگی رشت را بازآفرینی کنند.

به گزارش عصرصادق ، فاطمه قدیمی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشتدر دیدار با مدیران شهری زنجان با اشاره به اینکه رشت شهر اولین ها است گفت: اولین بانوی بازیگر تئاتر کشور یک بانوی رشتی بود و اولین کتابخانه های ملی کشور در رشت ایجاد شد.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از اولین های دیگر مسئولیت مدیریت شهری رشت را سنگین تر کرده است گفت: این پیشینه تاریخی و فرهنگی رشت مجموعه مدیران شهری رشت را هوشیار تر کرده است تا با برنامه ریزی های که انجام می دهند هویت تاریخی و فرهنگی رشت را بازآفرینی کنند.

حبیب یگانه شهردار زنجان نیز در این جلسه با اشاره به اینکه این روزاها ازدحام کاری در شهرداری ها به دلیل اینکه باید هر چه سریعتر بودجه سال آینده را تقدیم شورای کنند افزود: از دکتر ثابت قدم به دلیل اینکه در این شرایط ما را به حضور پذیرفتند بسیار ممنون هستیم.

وی با اشاره به بافت پیاده راه مرکزی رشت گفت: کاربزرگ و ارزشمندی در رشت انجام شده است و من به شورا و شهرداری رشت تبریک می گویم.

یگانه با بیان اینکه شهرداری زنجان پروژه سبزه میدان را در دست اجرا دارد گفت: مساحت این پروژه در حدود ۹ هکتار است و استفاده از تجربیات شهرداری رشت بسیار می تواند به ما کمک کند.

وی با بیان اینکه ما از طریق شبکه های اجتماعی و رسانه ها و پرتال روابط عمومی در جریان این پروژه بودیم گفت: خواستیم این پروژه را از نزدیک ببینیم انصافا ما هم در این فضای تعامل پیاده راه فرهنگی رشت شادی و نشاط را بین مردم دیدیم و قطعا هم اندازه که ما از این پروژه لذت بردیم مجموعه مدیریت شهری رشت نیز از این امر خوشحال می شود.

شهردار زنجان تاکید کرد: امیداریم چنین فضاهایی در شهر زنجان هم گسترش یاید و مردم در فضای شاد در کنار هم به تعامل اجتماعی بپردازند.

انتهای پیام/*

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه