رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۰
  • کد خبر : ۱۴۸۸۳
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

گزارش تصویری حضور قانع در کمیسیون فرهنگی در پی اتفاقات اخیر در رشت

به گزارش عصرصادق؛ علیرضا قانع مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت در صحن کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت حضور یافت و ضمن ارائه توضیحات این سوال را مطرح کرد« من نمی دانم سازمان فرهنگی چه چیزی دارد که این افراد همگی دنبالش هستند و می خواهند به هر بهانه ای ما را بزنند؟» مدیر عامل […]

به گزارش عصرصادق؛ علیرضا قانع مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت در صحن کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت حضور یافت و ضمن ارائه توضیحات این سوال را مطرح کرد« من نمی دانم سازمان فرهنگی چه چیزی دارد که این افراد همگی دنبالش هستند و می خواهند به هر بهانه ای ما را بزنند؟»

مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری رشت با تاکید بر  اینکه کارگاه ۵ روزه آموزشگاه سیمرغ از برنامه های سازمان فرهنگی ورزشی نبوده است اظهار داشت: یک آموزشگاهی درخواست را ارائه کرده است که این هم پروانه آموزشگاه است،  در پروانه آموزشگاه در خصوص رشته های مجاز تدریس بازیگری، کارگردانی، تدوین، گریم و غیره آمده است. پس آموزشگاه در مکان خودش طبق مجوزی که از ارشاد دارد می تواند این برنامه را اجرا کند.

قانع با بیان اینکه  استاد مدعو توسط اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دعوت شده است. این هم دعوت نامه اش است افزود: بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان ایشان ده ها کارگاه برگزار کرده است. در تهران کارگاه برگزار کرده است.

وی تصریح کرد: روال کار در حوزه ارشاد در حال اجرا است و طبق روال ارشاد با اتباع نامه نگاری کرده است و اتباع جواب داده است که مورد تایید قرار داده است

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت به تعهد گرفته شده از برگزار کننده اشاره کرد و گفت: مطابق تعهدنامه برگزار کننده حق هیچگونه تغییر زمان، مکان، مدعوین و محتوای برنامه ارائه شده را ندارد و هرگونه تغییر باید ۴۸ ساعت زودتر به سازمان اعلام شود.

وی ادامه داد : برگزار کننده باید در اجرای برنامه و تبلیغات محیطی کلیه شئونات اسلامی و قوانین جاری کشور را به طور کامل رعایت کند. برگزار کننده باید به غیر از نامه و مجوزهای ارائه شده  چنانچه نیاز به اخذ مجوزهای دیگر باشد از مراجع ذی صلاح اخذ کند

قانع تصریح کرد:برگزار کننده باید از اجرای برنامه به طور کامل تصویربرداری و یک نسخه به سازمان تحویل دهد. برگزار کننده باید در تبلیغات و اجرای برنامه آرم سازمان را لحاظ کند. که به امضای این فرد و تایید کارشناس ما رسیده است.

قانع در ادامه دوسوال را مطرح کرد: من که چند ماه است فرزندم را از دست دادم من می روم کلاس رقص تشکیل بدهم ؟من نمی دانم سازمان فرهنگی چه چیزی دارد که این افراد همگی دنبالش هستند و می خواهند به هر بهانه ای ما را بزنند؟

4

23

3 5 6

17 8 9 10 11 12 13 14 16 17 18 20 21

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه