رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۹
  • کد خبر : ۱۴۸۶۹
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
بهمن طریقی :

برای کشتی گیلان متاسفم/باید از کشتی گیلان حمایت کرد نه اینکه سد راه شد

بهمن طریقی کشتی گیر پیشکسوت گیلانی با اظهار تاسف بر جو حاکم بر کشتی گیلان گفت: اینکه نامه فدراسیون به نام من زده شده است دلیل مخالف هیات کشتی با من است. بهمن طریقی در گفت و گو با عصرصادق با اشاره به اظهارات رئیس هیئت کشتی گیلان در یک برنامه تلویزیون  اظهار داشت: ایشان […]

بهمن طریقی کشتی گیر پیشکسوت گیلانی با اظهار تاسف بر جو حاکم بر کشتی گیلان گفت: اینکه نامه فدراسیون به نام من زده شده است دلیل مخالف هیات کشتی با من است.

بهمن طریقی در گفت و گو با عصرصادق با اشاره به اظهارات رئیس هیئت کشتی گیلان در یک برنامه تلویزیون  اظهار داشت: ایشان نظر خود را دارند و سابقه و پیشینه من بر همه کشتی گیران و ورزش دوستان آشکار است و اینکه ایشان می گویند من با پارتی بازی به تیم ملی دعوت شدم و این امر  به نظر بنده تنها یک عقیده شخصی است .

قهرمان پیشکسوت دهه۶۰ و ۷۰ با بیان اینکه من تیم گیلان جوانان گیلان را سوم کشور کردم افزود: من از همین طریق به اردوی تیم ملی دعوت شدم.

وی با بیان از آن پس دوبار به صورت پی در پی به تیم ملی دعوت شدم افزود: بار سوم هیات کشتی نامی به فدراسیون زد و جلوی ورود من را گرفت.

طریقی تاکید کرد: دلیل هیات کشتی گیلان اینطور بیان شد که از مربیان دیگر باید استفاده شود ، فدارسیون نامه را به نام بهمن طریقی زد و این دلیل مخالفت هیات کشتی استان شد و  هیات کشتی گیلان می گوید باید خود هیات مربی را معرفی کند .

وی تصریح کرد:دلیل این کارشکنی ها را نمی دانم ولی بر این عقیده هستم که باید افتخارما باشد که نماینده ای از گیلان در تیم ملی حضور داشته باشد و هیات کشتی باید حامی مربیان استان باشد اما در عوض نامه می زند جلوی این امر را می گیرد و من برای کشتی گیلان متاسف هستم.

انتهای پیام/*

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه