رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۹
  • کد خبر : ۱۴۸۲۶
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
معاون وزیر راه :

اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان از محل اوراق مشارکت به پروژه راه آهن رشت -قزوین/مطالبات پیمانکاران این پروژه تا هفته آینده تسویه می شود

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشوراز پرداخت مطالبات پیمانکاران به مبلغ ۷۵ میلیارد تومان تا هفته آینده از محل اوراق مشارکت  خبر داد. به گزارش عصرصادق ، خیرالله خادمی بعد از ظهر امروز در جریان بازدید از پروژه راه آهن قزوین‌ـ‌رشت هدف از سفر خود به گیلان را بازبینی مشکلات پروژه عنوان کرد […]

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشوراز پرداخت مطالبات پیمانکاران به مبلغ ۷۵ میلیارد تومان تا هفته آینده از محل اوراق مشارکت  خبر داد.

به گزارش عصرصادق ، خیرالله خادمی بعد از ظهر امروز در جریان بازدید از پروژه راه آهن قزوین‌ـ‌رشت هدف از سفر خود به گیلان را بازبینی مشکلات پروژه عنوان کرد و اظهار داشت: در مجموع هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان در این پروژه هزینه شده است که ارزش ریالی به روز آن ۳ هزار تا ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان است.

وی از پرداخت مطالبات پیمانکاران به مبلغ ۷۵ میلیارد تومان تا هفته آینده از محل اوراق مشارکت  خبر داد و افزود:  ۲۵ میلیارد تومان دیگر هم  بدهی هایی مربوط به بخش های دیگر است که مجموع بدهیها به ۱۰۰ میلیارد تومان می رسد که به زودی پرداخت می شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی  با بیان اینکه این پروژه جز اولویت ها و پروژه های اولی است که مورد توجه است گفت:  به عنوان مجریان این پروژه از دکتر نوبخت تشکر ویژه ای داریم که سعی کردند در چارچوب وظایف دولت مشکلات و تنگناهای این پروژه را به موقع حل کنند.

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان از محل اوراق مشارکت به این پروژه خبرداد خاطرنشان کرد:   تدوین صورت وضعیت ها هرچه سریعتر انجام شود.

معاون وزیر راه و شهر سازی با تاکیدبر اینکه  برنامه های اجرایی براساس گشایش های مالی جدید تهیه شود افزود:  بایدبا یک روندی سریع پروژه را به سرانجام برسانیم و از پیمانکاران می خواهیم در زمان بندی تعیین شده پروژه را به اتمام برسانند.

2 3 123 4

 

انتهای پیام/*

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه