رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۷
  • کد خبر : ۱۴۸۰۶
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
سخنگوی شورای اسلامی رشت

سرعت بخشی به روند اجرای پروژه های نیمه تمام /رشت برای پایان سال آماده شود

سخنگوی شورای اسلامی رشت سرعت بخشی به روند اجرای پروژه های نیمه تمام را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید شهر برای پایان سال آماده شود. به گزارش عصرصادق ؛ فاطمه شیرزاد در حاشیه مراسم افتتاح پارک محله ای خیابان جوان با اشاره به برنامه ریزی های شورای چهارم در افزایش فضای سبز در […]

سخنگوی شورای اسلامی رشت سرعت بخشی به روند اجرای پروژه های نیمه تمام را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید شهر برای پایان سال آماده شود.

به گزارش عصرصادق ؛ فاطمه شیرزاد در حاشیه مراسم افتتاح پارک محله ای خیابان جوان با اشاره به برنامه ریزی های شورای چهارم در افزایش فضای سبز در شهر اظهار داشت: تبدیل حاشیه رودخانه ها به فضای سبز در شورای چهارم قوت و سرعت گرفت.

سخنگوی شورای اسلامی رشت با بیان اینکه رضایتمندی شهروندان هدف غایی و نهایی همکارانم در شورای اسلامی رشت است افزود: افتتاح نخستین پارک گیاهان دارویی با توجه به اینکه ایرانی ها به طب سنتی علاقه مند هستند می تواند برای رشت جاذبه گردشگری خوبی محسوب شود.

وی با اشاره به  اینکه شهر سالم, شهروند سالم و کاهش آلودگی امروز مورد توجه مدیریت شهری است خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه به پایان سال نزدیک می شویم امیدواریم اتمام پروژه نیمه تمام مدنظر شهردار و مدیران شهری قرار گیرد.

انتهای پیام/*

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه