رفتن به بالا
  • جمعه - ۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۴
  • کد خبر : ۱۴۲۴۸
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
مرتضی شریفی:

۱۰۰ اتوبوس فرسوده با اعتبارات دولتی بازسازی می شوند

مدیر عامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت گفت: ۱۰۰ اتوبوس  با اعتبارات دولتی براساس استاندارد هایی که سازمان توبوسرانی تعریف کرده بازسازی می شود. به گزارش عصرصادق ؛مرتضی شریفی در مراسم رونمایی از ۲۰ اتوبوس بازسازی شده  اظهار داشت: امروز در رونمایی از طرحی هستیم که پی گیری هایی متعددی برای […]

مدیر عامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت گفت: ۱۰۰ اتوبوس  با اعتبارات دولتی براساس استاندارد هایی که سازمان توبوسرانی تعریف کرده بازسازی می شود.

به گزارش عصرصادق ؛مرتضی شریفی در مراسم رونمایی از ۲۰ اتوبوس بازسازی شده  اظهار داشت: امروز در رونمایی از طرحی هستیم که پی گیری هایی متعددی برای تحقق آن انجام شد و باید ذکر شود که در روز اول سهم رشت حدود هشت اتوبوس از۲۵۰۰ اتوبوس کشور در این طرح بود.
مدیر عامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت افزود: پی گیری های مکرر عزیزان شورای شهر و شهرداری و جناب مهندس کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی که با حضور مستقیم در دفتر معاون وزیر دستور ایشان را اخذ کردند سهم رشت را در این طرح افزایش داد.
وی با اشاره به تلاشهای مهندس جعفرزاده افزود: نهایتا تصمیم بر این شد که از ۱۲۰ اتوبوسی که متوقف در پارکینگ اتوبوسرانی است ما ۱۰۰ اتوبوس را با اعتبارات دولتی براساس استاندارد هایی که سازمان توبوسرانی تعریف کرده بازسازی کنیم وقرار نیست شهرداری رشت هزینه ای از ابن بابت متحمل شود.
مدیر عامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت با بیان اینکه ما خریدی برای اتوبوسهای بازسازی شده انجام نمی دهیم گفت: ان شالله بتوانیم با تحقق این امر به استانداردهای اتوبوسهای انبوه بر در حمل و نقل شهری دست پیدا کنیم .
شریفی تصریح کرد: ان شالله در نیمه اول سال ۹۶ به استانداردهای طرح جامع خود که ۱۸۰ دستگاه اتوبوس است برسیم و برای اینکه چند سال دیگر دوباره به این وضعیت در ناوگان اتوبوسرانی خود مواجه نشویم برنامه بروسپاری خدمات و بهره برداری از ناوگان اتوبوسرانی در حال تهیه است و ان شالله بعد ار تهیه و بررسی به سمع و نظر دوستان خواهد رسید.
وی تصریح کرد: من از زحمات همه دوستان و همراهان تشکر می کنم و امیدوارم با زحماتی که شهردار رشت و اعضای شورای شهر می کشند در آینده نزدیک براساس استاندارد های حمل و نقلی به شهروندان خدمت ارائه کنیم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه