رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۹
  • کد خبر : ۱۴۱۹۹
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

تصادف خودرو در جاده فومن به سراوان سه مصدوم بر جای گذاشت+تصاویر

تصادف خودرو در جاده فومن به سراوان سه مصدوم بر جای گذاشت. به گزارش عصرصادق: در پی ارتباط تلفنی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی در ساعت ۱۲:۱۰ دقیقه ظهر امروز مبنی بر تصادف و محبوس شدن شخصی در خودرو سریعا مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش نشانی ۳ آتش نشان بهمراه یک دستگاه خودروی اطفایی و […]

تصادف خودرو در جاده فومن به سراوان سه مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش عصرصادق: در پی ارتباط تلفنی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی در ساعت ۱۲:۱۰ دقیقه ظهر امروز مبنی بر تصادف و محبوس شدن شخصی در خودرو سریعا مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش نشانی ۳ آتش نشان بهمراه یک دستگاه خودروی اطفایی و نجات از ایستگاه ۱۰ به محل حادثه واقع در جاده فومن به سراوان نرسیده به موزه میراث روستایی اعزام کرد.

شهرام مومنی معاونت عملیات سازمان آتش نشانی در این باره گفت: با استقرار آتش نشانان در محل حادثه ، برخورد دو دستگاه خودروی سواری و کامیون با یکدیگر مشاهده شد، که بواسطه شدت حادثه موجبات محبوس شدن راننده خودروی سواری فراهم شده بود.

وی تصریح کرد: سریعا آتش نشانان بوسیله تجهیزات نجات راننده را از داخل خودرو خارج کرده و به عوامل اورژانس حاضر در محل تحویل دادند.

مومنی با بیان اینکه علت و میزان خسارت وارده بر عهده کارشناسان مربوطه بوده افزود: در این حادثه دو تن از سرنشینان خودروی سواری به شدت دچار آسیب دیدگی شدندکه توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال یافتند.

%db%b1 %db%b2

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه