رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۹
  • کد خبر : ۱۴۱۹۰
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
مربی تیم ملی تکواندوی نوجوانان جمهوری اسلامی ایران

اگر حمایت و دلگرمی مسئولان باشد مبینا نژاد های بسیاری در گیلان خواهیم داشت

مربی تیم ملی تکواندوی نوجوانان جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه ورزش نیاز به حمایت مسئولان دارد خاطرنشان کرد: با حمایتها و دلگرمی هایی که می شود می توان استعدادهای موجود در گیلان را پرورش داد تا در آینده امثال مبیناها در ورزش تکواندو و در گیلان زیاد شوند. به گزارش عصرصادق ، نیلوفر صفریان مربی تیم […]

مربی تیم ملی تکواندوی نوجوانان جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه ورزش نیاز به حمایت مسئولان دارد خاطرنشان کرد: با حمایتها و دلگرمی هایی که می شود می توان استعدادهای موجود در گیلان را پرورش داد تا در آینده امثال مبیناها در ورزش تکواندو و در گیلان زیاد شوند.

به گزارش عصرصادق ، نیلوفر صفریان مربی تیم ملی  بانوان تکواندوی نوجوانان جمهوری اسلامی ایران در صحن کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی رشت اظهار داشت: تقدیر از قهرمانان و قدردانی از نام آفرینی های آنها این انگیزه را در آنها رشد می دهد که برای کسب مدال های خوش رنگ در سطح ملی و جهانی تلاش کنند.

وی افزود: اگر تنها با یک شاخه گل به استقبال ورزشکاران بیایید ورزشکار انگیزه می گیرد ، نوجوانان بانوی گیلانی در مسابقات کشوری ۴ مدال طلا و ۲ برنز کسب کردند و سودابه پور صادقی به عنوان فنی ترین بازیکن انتخاب شد.

وی با بیان اینکه مبینا نژاد که من به عنوان مربی تیم ملی با او در کانادا حضور داشتم تاریخ ساز شد گفت ما در ایام اربعین در مسابقات بودیم و با یاری خدا و امام حسین(ع) موفق شدیم.

صفریان با بیان اینکه ورزش نیاز به حمایت مسئولان دارد خاطرنشان کرد: با حمایتها و دلگرمی هایی که می شود می توان استعدادهای موجود در گیلان را پرورش داد تا در آینده امثال مبیناها در ورزش تکواندو و در گیلان زیاد شوند.

وی تاکید کرد: تقدیر از ورزشکاران قهرمان نه تنها به آنها بلکه به دیگر جوانان نیز انگیزه می دهد.

4

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه