رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۰
  • کد خبر : ۱۴۰۸۲
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
مهندس کاظمی‌نوری مطرح کرد:

آمادگی کشت و صنعت خزر برای اجرای طرح‌های زیست محیطی در کلانشهر رشت

مدیرعامل کشت و صنعت خزر از آمادگی این مجموعه برای برای اجرای طرح‌های زیست محیطی در کلانشهر رشت و انزلی خبر داد. به گزارش عصر صادق، مهندس فرزین کاظمی‌نوری امشب در دیدار با جمعی از دانشجویان گیلانی دانشگاه‌های تهران گفت: گیلان در بهره‌گیری از دانش‌آموختگانش فقیر است. وی با ابراز اینکه ” مدیران گیلانی باید […]

مدیرعامل کشت و صنعت خزر از آمادگی این مجموعه برای برای اجرای طرح‌های زیست محیطی در کلانشهر رشت و انزلی خبر داد.

به گزارش عصر صادق، مهندس فرزین کاظمی‌نوری امشب در دیدار با جمعی از دانشجویان گیلانی دانشگاه‌های تهران گفت: گیلان در بهره‌گیری از دانش‌آموختگانش فقیر است.
وی با ابراز اینکه ” مدیران گیلانی باید نگاهشان به سرمایه‌ منابع‌انسانی گیلان تغییر کند”، اظهار کرد: آمار بیکاری گیلان با توجه به ظرفیت‌های گردشگری، صنعت، تولیدی و کشاورزی این استان غیرقابل باور است.
مدیرعامل کشت وصنعت خزر با اشاره به سرمایه‌گذاری این موسسه در حوزه اقتصاد مقاومتی، افزود: ایجاد بنگاه‌های زودبازده اقتصاد مقاومتی راه برون رفت از وضعیت بیکاری موجود در گیلان است.
مهندس کاظمی‌نوری تصریح کرد: جامعه‌ای پویاست که نسل دانشگاهی و جوان آن با نشاط و پویا باشد و رمز موفقیت در جوانی کار و تلاش و بهره‌گیری از عقلانیت است.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به محیط زیست گیلان، گفت: گیلان در مسیر توسعه پایدار با سد بزرگی بنام “آلودگی‌های زیست محیطی” مواجه است.
مدیرعامل کشت وصنعت خزر با بیان اینکه “تالاب انزلی”، “زرجوب” و “گوهررود” نفس‌های آخرشان را می کشند؛ گفت: مهندسان و شرکای اقتصادی کشت و صنعت خزر برای اجرای طرحهای زیست محیطی در کلانشهر رشت و شهر انزلی آمادگی سرمایه‌گذاری و اجرای پروژه دارند.
به گزاش عصر صادق در پایان این نشست از جمعی از دانشجویان ممتاز گیلانی دانشگاه های تهران تجلیل و قدردانی شد.
پایان خبر/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه