رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۰
  • کد خبر : ۱۳۹۲۴
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
مسئول امور رسانه دانشگاه علوم پزشکی گیلان در گفت و گو با عصرصادق

تشکیل تیم کارشناسی برای بررسی جویده شدن جسد در بیمارستان رازی/ هنوز هیچ شواهدی مبنی بر رد و یا تایید این ادعا وجود ندارد

مسئول امور رسانه دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت:  پس از دریافت ادعای همراه بیمار  متوفی در بیمارستان رازی رشت  مبنی بر جویده شدن جسد توسط موش بلافاصله به دستور رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان تیم کارشناسی مبنی بر صحت یا عدم صحت موضوع تشکیل شد. طلعت کاویانی در گفت و گو با عصرصادق با اشاره […]

مسئول امور رسانه دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت:  پس از دریافت ادعای همراه بیمار  متوفی در بیمارستان رازی رشت  مبنی بر جویده شدن جسد توسط موش بلافاصله به دستور رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان تیم کارشناسی مبنی بر صحت یا عدم صحت موضوع تشکیل شد.

طلعت کاویانی در گفت و گو با عصرصادق با اشاره به اخبار منتشر شده مبنی بر خورده شدن جسد در سردخانه بیمارستان رازی رشت توسط موش اظهار داشت: پس از دریافت ادعای همراه  بیمار متوفی ، مبنی بر جویده شدن جسد توسط موش بلافاصله به دستور رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان تیم کارشناسی مبنی بر صحت یا عدم صحت موضوع تشکیل شد.

وی افزود: بررسی تیم کارشناسی هنوز ادامه دارد و این قول را به خانواده بیمار درگذشته و مردم می دهیم که بلافاصله نتایج بررسی را پس از دریافت جهت تنویر افکار عمومی اعلام کنیم.

مسئول امور رسانه دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: اگر فرآیند این امر مشخص شود دانشگاه علوم پزشکی از هیچ امری کوتاهی نخواهد کرد چرا که ما خود را ملزم به رعایت موازین اخلاقی می دانیم.

وی متذکر شد: این ادعا که جسد توسط موش در سردخانه جویده شده چند ساعت بعد از خارج شدن متوفی از سردخانه بیمارستان اعلام شد و هنوز هیچ شواهدی مبنی بر رد و یا تایید این ادعا وجود ندارد .

وی افزود: تشویش افکار عمومی درست نیست و باید این ادعا بررسی شود و تا نتیجه وصول نشده است نمی شود اظهارنظر کرد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه