رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۴
  • کد خبر : ۱۳۷۸۳
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
رئیس سبک هاپکیدو ITH کشور

هرگونه بد اخلاقی باید از بدنه هاپکیدو حذف شود

رئیس سبک هاپکیدو ITH کشور با اشاره به بی انضباطی هایی که در گذشته در گیلان وجود داشت گفت: ما نمی خواهیم این امور تکرار شود و ما اجازه نمی دهیم هیچ شخصی از هنرجو خلاف تعرفه بگیرد  و ارتقای کمربند باید با توجه به کسب مهارت باشد. عصر صادق، اسماعیل عبدی رئیس سبک هاپکیدو ITH […]

رئیس سبک هاپکیدو ITH کشور با اشاره به بی انضباطی هایی که در گذشته در گیلان وجود داشت گفت: ما نمی خواهیم این امور تکرار شود و ما اجازه نمی دهیم هیچ شخصی از هنرجو خلاف تعرفه بگیرد  و ارتقای کمربند باید با توجه به کسب مهارت باشد.

عصر صادق، اسماعیل عبدی رئیس سبک هاپکیدو ITH  ایران در مراسم معرفی مسئول این سبک در گیلان با اشاره به اینکه امروز هاپکیدو نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است، اظهار داشت: باید به هنرجویان گیلانی در این بخش پاسخگو باشیم.

وی با تاکید بر رقابت سالم در ورزش های رزمی گفت: استان گیلان استعداد های خوبی در هاپکیدو دارد اما تا به امروز قهرمان نامی در گیلان در این سبک نداشته اسم.

رئیس سبک هاپکیدو ITH کشور افزود: بانوان گیلان استعداد خوبی دارند و یکی از بانوان گیلانی یکی از گزینه هایی است که می شود در بازیهای بین المللی بر روی آن مانور داد.

وی با اشاره به وجود ۵ هزار ورزشکار ساماندهی شده در هاپکیدو ITH تصریح کرد: ۲۱ استان فعال داریم و در ۹ استان بانوان ما حضور فعال دارند.

عبدی با بیان اینکه همه برای گسترش سبک تلاش می کنند تاکید کرد: استانها زمانی قوی کار می کنند که هیات رئیسه قوی و نمایندگان قوی در سطح استان داشته باشند .

وی تاکید کرد: در لنگرود؛ انزلی و رودسر استعدادهای خوبی وجود دارد و رشت استعدادهای فوق العاده ای دارد که باید برای شکوفایی آن برنامه ریزی شود و از مسئولان استانی می خواهیم که نهایت همکاری را با ارگان ها و سازمانها داشته باشند.

رئیس سبک هاپکیدو ITH کشور با اشاره به بی انضباطی هایی که در گذشته در گیلان وجود داشت گفت: ما نمی خواهیم این امور تکرار شود و ما اجازه نمی دهیم هیچ شخصی از هنرجو خلاف تعرفه بگیرد به دلیل همین بد اخلاقی ها مسئول قبلی گیلان برکنار شد.

ویبا بیان اینکه ارتقای کمربند باید تنها براساس ارتقای مهارت باشد، تاکید کرد: در ارتقای کمربندها باید آزمون گرفته شود برای ا کمربند مشکی مسئول استان و مسئول کمیته فنی و آموزشی ناظر هستند و برای کسب «دان یک» آزمون کشوری برگزار می شود و در اهدای کمربندها دقت شود تا فرد مهارت رزمی لازم را دارا باشد.

%d9%87%d8%a7%d9%be%da%a9%db%8c%d8%af%d9%882

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه