رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۴
  • کد خبر : ۱۳۱۵۲
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
ناظر شورای اسلامی رشت در ستاد اربعین

شهرداری رشت با خدمت رسانی به زائران در سامرا به اهل بیت ادای دین می کند

ناظر شورای اسلامی رشت در ستاد اربعین با بیان اینکه شهرداری رشت با خدمت رسانی به زائران در سامرا به اهل بیت ادای دین می کند افزود: تعیین تکلیف‌های لازم برای خدمات رسانی در سامرا در حال انجام است. عصرصادق، امیر حسین علوی در جلسه ستاد اربعین اظهار داشت: از اینکه در این ستاد حضور […]

ناظر شورای اسلامی رشت در ستاد اربعین با بیان اینکه شهرداری رشت با خدمت رسانی به زائران در سامرا به اهل بیت ادای دین می کند افزود: تعیین تکلیف‌های لازم برای خدمات رسانی در سامرا در حال انجام است.

عصرصادق، امیر حسین علوی در جلسه ستاد اربعین اظهار داشت: از اینکه در این ستاد حضور دارم خداوند را شاکرم و امیدوارم در انجام وظایف محوله موفق عمل کنیم.

ناظر شورا در ستاد اربعین  با تاکید بر اینکه از نیت خالصانه تک تک اعضای ستاد که صمیمانه کارها را پیگیری می‌کنند تشکر می‌کنم افزود: این جای خرسندی دارد که شهرداری رشت نسبت به اهل بیت در یک مراسم برزگ مانند اربعین سرور و سالار شهیدان ادای دین می‌کند.

علوی تاکید کرد: امیدوارم این عزم صادقانه باعث شود که از معنویات این سفر و خدمت رسانی به عاشقان امام حسین(ع) همگان بهره مند شویم.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی رشت با تاکید بر اینکه اربعین این تذکر را به همگان می‌دهد که رسالت خلقت انسان بسیار والاتر از مسائل مادی است گفت: تعیین تکلیف‌های لازم برای خدمات رسانی در سامرا در حال انجام است تا این عزم و اراده‌ای که در اعضای ستاد اربعین وجود دارد به خوبی نمایان شود.

علوی اعلام کرد: در شهری مانند سامرا کمتر کسی ورود می‌کند و این نشان از غیرت و همت شهرداری رشت دارد که با توجه به موقعیت نظامی و امنیتی سامرا وظیفه مهمی را عهده دار شده است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی رشت گفت: با هماهنگی‌های انجام شده قرار است کمکی از سوی شورا به ستاد عتبات عالیات و کمکی هم به ستاد عتبات عالیات در سامرا داشته باشیم و از آنجا که ستاد عتبات عالیات در سامرا توسط گیلانی‌ها اداره می‌شود این کمک برای این است که گیلانی‌ها بتوانند موفق تر عمل کنند.

علوی با بیان اینکه صدور پاسپورت کارکنان پرسنل رفت و روب پیگیری می‌شود افزود: تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا با یک سابقه و رزومه خوب برای شهرداری رشت در حوزه خدمت رسانی خوب به زائران عتبات عالیات باشیم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه