رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۲
  • کد خبر : ۱۳۰۷۱
  • مشاهده :
چاپ این مطلب

سید امیر حسین علوی به عنوان ناظر شورا در ستاد اربعین انتخاب شد

سید امیر حسین علوی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شهرداری رشت به عنوان ناظر شورا در ستاد اربعین انتخاب شد. به گزارش عصرصادق ؛ صبح امروز در جلسه مشترک کمیسیون فرهنگی، اجتماعی سید امیر حسین علوی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شهرداری رشت به عنوان ناظر شورای شهر رشت در ستاد اربعین انتخاب شد. امیرحسین […]

سید امیر حسین علوی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شهرداری رشت به عنوان ناظر شورا در ستاد اربعین انتخاب شد.

به گزارش عصرصادق ؛ صبح امروز در جلسه مشترک کمیسیون فرهنگی، اجتماعی سید امیر حسین علوی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شهرداری رشت به عنوان ناظر شورای شهر رشت در ستاد اربعین انتخاب شد.

امیرحسین علوی در حاشیه این جلسه درباره ستاد اربعین گفت: ستاد اربعین با همکاری شهرداری رشت و شورای اسلامی شهر رشت برای خدمت رسانی به زائرین ایجاد شده است.

علوی ادامه داد: هموطنان به عشق زیارت بارگاه ملکوتی حضرت علی علیه ­السلام، حضرت اباعبدالله الحسین علیه­ السلام و حضرت ابالفضل العباس به کربلای معلی مشرف می شوند و خدمت رسانی به این خیل عظیم زائران مستلزم برنامه ­ریزی و ساماندهی کلیه نهادهای ارائه دهنده خدمات است.

وی با اشاره به ایجاد هماهنگی های لازم توسط شهرداری­ های سراسر کشور در قالب ستاد خدمات رسانی افزود: شهرداری رشت نیز با استفاده از ظرفیت­ها و پتانسیل­های مجموعه­ های تحت پوشش خود و بهره­ گیری از عشق و ارادت داوطلبان و سازمان­های مردم نهاد ، مدیریت بخشی از خدمت رسانی برای زائرین را عهده دار می شود.

  علوی اقدامات فرهنگی و مذهبی در کربلای معلی و اقدامات خدمات شهری در سامرا را از برنامه های ستاد اربعین عنوان کرد و گفت: ایجاد ساختار منسجم و هدفمند برای برگزاری هر چه بهتر مراسم اربعین حسینی امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.

در این جلسه علاوه بر بررسی مباحث مربوط به ستاد اربعین برای اعزام کاروان به سامرا و کربلا، به فعالیتهای سراهای محلات و افزایش تاثیرگزاری آن پرداخته شد.

 سید امیر حسین علوی، سید رضا موسوی روزان، حسین کارگرنیا، حجت جذب، فاطمه شیرزاد، مظفر نیکومنش و اسماعیل حاجی پور از اعضای شورای حاضر در این جلسه بودند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه