رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۱ مهر ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۹
  • کد خبر : ۱۲۶۵۴
  • مشاهده :
چاپ این مطلب
همزمان با عاشورای حسینی

دریادار سیاری در جمع عزاداران گیلانی حضور یافت

دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در جمع عزاداران حسینی در رشت حضور یافت. به گزارش عصرصادق، دریادار حبیب الله سیاری  در جمع عزاداران حسینی در شهر رشت حضور یافت و با سینه زنی در کنار افسران و درجه داران و سربازان مرکز آموزش تخصص‌های دریایی نداجا به عزاداری پرداخت. فرمانده نیروی دریایی ارتش در […]

دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در جمع عزاداران حسینی در رشت حضور یافت.

به گزارش عصرصادق، دریادار حبیب الله سیاری  در جمع عزاداران حسینی در شهر رشت حضور یافت و با سینه زنی در کنار افسران و درجه داران و سربازان مرکز آموزش تخصص‌های دریایی نداجا به عزاداری پرداخت.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در جمع عزاداران و افراد تحت آموزش فرماندهی  آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت  دقایقی درباره واقعه عاشورا و اهمیت آن سخنرانی کرد.

امیر سیاری با آرزوی قبولی عزاداری‌های مردم شهیدپرور استان گیلان گفت: امروز وظیفه ما مقابله با یزید و یزیدیان زمان حاضر است.

وی با بیان اینکه آمریکا، اسرائیل و استکبار جهانی، یزید و شمر و عمر سعد زمان ما هستند افزود: بر اساس شعار نیروی دریایی که «راه ما راه حسین(ع) است» باید در طول خدمت خود عاشورایی عمل کنیم و با بصیرت و تفکر حسینی در مقابل تهدید دشمنان ایستادگی کنیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه